3.Gezenti Kelimelik Turnuvası


3.Gezenti Kelimelik Turnuvası Şampiyonu Ateş SAMATLIOĞLU

9 farklı şehirden toplam 22 oyuncunun online olarak katıldığı 3.Kelimelik Turnuvamız çok çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu. 7 gün süren bu heyecanlı yarışta ipi 7 puanla Ateş SAMATLIOĞLU (İstanbul) nağmalup olarak göğüsledi. Ateş SAMATLIOĞLU ile final oynayan  Tolga GÜMÜŞOĞLU  (Rize) ise turnuvayı 5 puanla ikinci sırada tamamladı. Turnuvamızın üçüncüsü ise 4 puanla Pelin DENİZHAN (Antalya) oldu. 

Bu güzel heyecana ortak olan tüm dostlarımızı katılımından ve turnuvaya renk kattıklarından dolayı teşekkür eder, bir sonraki etkinliklerimizde yeniden aramızda görmeyi dileriz. 

Turnuva Detaylı SonuçlarıTurnuva Sıralaması : 1.AteşSAMATLIOĞLU 2.Tolga Gurbet GÜMÜŞOĞLU 3.Pelin DENİZHAN 4.Aysu SAMATLIOĞLU 5.Hidayet BAŞOĞLU 6.Caner ÇELİK 7.Ali Ozan GÜZEL 8.Erkut ÇELİK 9.Aslı YÜCELER 10.Mehmet Uğur ÇELİK 11.Duygu ÇALIŞKAN 12.Ertem SALUR 13.Neslihan BAŞTOR 14.Süleyman BAŞTOR 15.Aysu GÜZEL 16.Gizem EMİR 17.Suna ÇELİK 18.Ayla Karmen ACUN 19.Merve ÖZTUNALI 20.Kaan ÖZTUNALI 21.Melek OĞUZ 22.Muzaffer ERSOY2 yorum:

  1. Gezenti ailesine Caner e ve tüm arkadaşlara keyifli oyunlar için teşekkür ederim tavla ve bowling turnuvalarını da ayrıca çok özledim

    YanıtlaSil
  2. Pelinciğim biz de seni çok özledik. Böyle organizasyonlarla şehir dışında olan dostlarımızla en azından fiziken bir araya gelemesek de bir sinerji yaratıyoruz. Turnuvaya bakit ayırıp katıldığın için teşekkür ederim. Ayrıca aldığın derece için de tebrik ederim.

    YanıtlaSil