8.Gezenti Bowling Turnuvası (19.10.2014)


8.GEZENTi BOWLiNG TURNUVASI

Geleneksel 8.Bowling Turnuvamızı 19 Ekim 2014 tarihinde her zaman olduğu gibi Mecidiyeköy Profilo AVM TimeOut Bowling Salonunda düzenledik. Turnuvamızda 11 erkek, 5 bayan olmak üzere toplam 16 oyuncu yarıştı. 

Turnuvayı Ali Ozan GÜZEL, Yiğit GÜZEL, Abdullah ÇELİK ve Duygu ÇALIŞKAN'ın oluşturduğu C Takımı kazandı. Bireysel erkeklerde Abdullah ÇELİK 152 puanla birinci, Hasan POLAT 139 puanla ikinci, Kaan ÖZTUNALI ise 104 puanla üçüncü olurken, bayanlarda ise Ebru UYGUN 88 puanla birinci, Duygu ÇALIŞKAN 73 puanla ikinci, Esra YÜZGEÇ ise 68 puanla üçüncü sıralarda tamamladılar. 

Abdullah ÇELİK 152 puanlık performansıyla turnuvamızın bireysel şampiyonu olma başarısını gösterdi.

Hasan POLAT turnuvamızda 3 defa ardarda "strike" yaparak turnuvalarımızın strike rekorunu egale etti. Ayrıca yine Hasan POLAT turnuvada yaptığı 139 puanlık performans sonrasında Gezenti Erkekler Bowling Sıralamasında Ateş SAMATLIOĞLU'nu geride bırakarak birinci sıraya yerleşti. 

Güzel bir pazar gününde daha bizlerle bizlerle birlikte olan tüm dostlarımıza turnuvaıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eder, dereceye giren oyuncularımızı da tebrik ederek başarılarının devamını dileriz. 

Ayrıca turnuvamıza ev sahipliği yapan TimeOut Bowling Salonu ve personeline misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Detaylı Turnuva Sonuçları 


0 yorum: