27.Gezenti Tavla Turnuvası (26 Kasım 2017)


27.Gezenti Tavla Turnuvası Şampiyonu Mehmet DUMAN

27.Geleneksel Tavla Turnuvamızı 26 Kasım 2017 pazar günü Kumkapı Mira Nargile Cafe'de düzenledik. 28 oyuncunun katıldığı turnuvamızda ilk defa aramıza katılan Mehmet DUMAN  şampiyon olurken, ikinciliği ise Tolga GÜMÜŞOĞLU elde etti. Yine turnuvalarımıza ilk defa katılan Özgür BEKİN ise turnuvamızı üçüncü olarak tamamladı.

Turnuvamızı beşinci sırada tamamlayan Aysu Çetin GÜZEL ise En İyi Bayan Oyuncu ödülünün sahibi oldu.



Her Turnuvamızda verdiğimiz Özel Oyuncu Ödüllerimizin sahipleri Okan KOÇAKUğur OYMAK ve Orhan ÖZKAN oldular.

27.Gezenti Tavla Turnuvası Detaylı Sonuçları

1. Mehmet DUMAN (Şampiyon)
2.Tolga GÜMÜŞOĞLU (Finalist)
3.Özgür BEKİN (Yarı Finalist)
4.Şenol YÜKSEL (Yarı Finalist)

En İyi Bayan Oyuncu Ödülü
Aysu Çetin GÜZEL

Onur Ödülü
Emin Mete SİVEREK

Özel Oyuncu ÖDÜLLERİ
Metin ERİKLER
Gökdeniz GÜMÜŞOĞLU
Yeşim ULUDAĞ



Her zamanki gibi heyecanlı ve çekişmeli karşılaşmalar ile geçen turnuvamız renkli görüntülere sahne oldu.

Güzel bir pazar gününde daha bizlerle birlikte olan tüm dostlarımıza teşekkür eder, turnuvamızda dereceye giren tüm oyuncuları tebrik ederiz. 

Ayrıca bizleri evimizde gibi hissettirip çok güzel bir şekilde ağırlayan Mira Nargile Cafe'ye, işletme sahibi Lusin Hanım'a ve tüm cafe personeline teşekkür ederiz.

Teşekkürler


Turnuva ödüllerimize katkıda bulundukları için değerli dostlarımız 
Metin ERİKLER ve Ali Ozan GÜZEL'e de ayrıca teşekkür ederiz.

3.Gezenti Kelimelik Turnuvası


3.Gezenti Kelimelik Turnuvası Şampiyonu Ateş SAMATLIOĞLU

9 farklı şehirden toplam 22 oyuncunun online olarak katıldığı 3.Kelimelik Turnuvamız çok çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu. 7 gün süren bu heyecanlı yarışta ipi 7 puanla Ateş SAMATLIOĞLU (İstanbul) nağmalup olarak göğüsledi. Ateş SAMATLIOĞLU ile final oynayan  Tolga GÜMÜŞOĞLU  (Rize) ise turnuvayı 5 puanla ikinci sırada tamamladı. Turnuvamızın üçüncüsü ise 4 puanla Pelin DENİZHAN (Antalya) oldu. 

Bu güzel heyecana ortak olan tüm dostlarımızı katılımından ve turnuvaya renk kattıklarından dolayı teşekkür eder, bir sonraki etkinliklerimizde yeniden aramızda görmeyi dileriz. 

Turnuva Detaylı Sonuçları



Turnuva Sıralaması : 1.AteşSAMATLIOĞLU 2.Tolga Gurbet GÜMÜŞOĞLU 3.Pelin DENİZHAN 4.Aysu SAMATLIOĞLU 5.Hidayet BAŞOĞLU 6.Caner ÇELİK 7.Ali Ozan GÜZEL 8.Erkut ÇELİK 9.Aslı YÜCELER 10.Mehmet Uğur ÇELİK 11.Duygu ÇALIŞKAN 12.Ertem SALUR 13.Neslihan BAŞTOR 14.Süleyman BAŞTOR 15.Aysu GÜZEL 16.Gizem EMİR 17.Suna ÇELİK 18.Ayla Karmen ACUN 19.Merve ÖZTUNALI 20.Kaan ÖZTUNALI 21.Melek OĞUZ 22.Muzaffer ERSOY



26.Gezenti Tavla Turnuvası (12 Mart 2017)


26.Gezenti Tavla Turnuvası Şampiyonu Hasip GÜVEN

26.Geleneksel Tavla Turnuvamızı 12 Mart 2017 pazar günü Kumkapı Mira Nargile Cafe'de düzenledik. 27 oyuncunun katıldığı turnuvamızda ilk defa aramıza katılan Hasip GÜVEN olurken, ikinciliği ise Tunç ÖCAL alarak Gezenti Tavla Turnuvlarındaki ilk derecesine imza attı. Emin Mete SİVEREK ise turnuvamızı bir önceki turnuvamızda da olduğu gibi üçüncü olarak tamamladı. 

Ayrıca turnuvamızın ana aktivitesinden elenen oyuncular arasında yan aktivite olarak düzenlediğimiz "1 Puan Turnuvasını" Aret AVCI kazandı.

Her Turnuvamızda verdiğimiz Özel Oyuncu Ödüllerimizin sahipleri Okan KOÇAK, Uğur OYMAK ve Orhan ÖZKAN oldular.


Ali Ozan GÜZEL ise bugüne kadar en çok turnuvalarımıza katılan oyuncu olarak "Onur Ödülü"nün sahibi oldu. 


Her zamanki gibi heyecanlı ve çekişmeli karşılaşmalar ile geçen turnuvamız renkli görüntülere sahne oldu.

Güzel bir pazar gününde daha bizlerle birlikte olan tüm dostlarımıza teşekkür eder, turnuvamızda dereceye giren tüm oyuncuları tebrik ederiz. 

Ayrıca bizleri evimizde gibi hissettirip çok güzel bir şekilde ağırlayan Mira Nargile Cafe'ye, işletme sahibi Lusin Hanım'a ve tüm cafe personeline teşekkür ederiz.

Turnuva Detaylı Sonuçları : 


Ayrıca turnuvamıza ödül sponsoru olup büyük katlı sağlayan İstavderU1 Bilişim ve Sporand'a teşekkür ederiz.

Turnuva Sıralama : 1.Hasip GÜVEN 2.Tunç ÖCAL 3.Emin Mete SİVEREK 4.Yusuf KILIÇ 5.Okan KOÇAK 6.Burhan ŞENTÜRK 7.Caner ÇELİK 8.Mert ŞAMCI 9.Tolga GÜMÜŞOĞLU 10.Lusin DEMİR 11.Deham BİLGİÇ 12.Ateş SAMATLIOĞLU 13.Bahattin DAMLAR 14.Murat İPEK 15.Orhan ÖZKAN 16.Abdullah ŞEYHOĞLU 17.Ali Ozan GÜZEL 18.Uğur OYMAK 19.Onur ŞAMCI 20.Aret AVCI 21.Gamze DEMİRKOL 22.Oya ÖZKAN  23.Gökdeniz GÜMÜŞOĞLU 24.Selman UZUN 25.Cem YALÇINÖZ 26.Burak ÇULHACI 27.Dicle EKİNCİ


Turnuva Fotoğrafları İçin Tıklayın